Usługi

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, doborem , regeneracją i naprawą sprzęgieł i ich elementów.

Po dostarczeniu do nas uszkodzonego sprzęgła poddajemy je diagnostyce, określamy zakres uszkodzeń i koniecznych operacji do wykonania. Po tym przedstawiamy ofertę klientowi co do zakresu, kosztów i terminu naprawy. Po akceptacji  przystępujemy do naprawy sprzęgła i dostarczamy je do klienta udzielając na tę usługę 6 miesięczneh gwarancji.

Typowy zakres naprawy obejmuje: diagnostykę, wykonanie elementów np. płytek , cewki sprzęgła, montaż, sprawdzenie paramentrów i kosmetykę.

Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w tym zakresie , tak przeprowadzona naprawa gwarantuje uzyskanie pełnej i pierwotnej sprawności  sprzęgła.

Proponujemy również wykonanie detali sprzęgieł na ;podstawie przesłanej dokumentacji lub wzorów . Typowe detale, które wykonywane są przez naszych specjalistów to płytki sprzęgieł, dźwignie, cewka sprzęgła, tarcze sprzęgłowe, tarcze hamulcowe. Montaż pozostaje wówczas po stronie klienta.  Duże doświadczenie zawodowe naszych specjalistów pozwala nam wykonać elementy wszystkich stosowanych sprzęgieł.

Oferujemy możliwość indywidualnego projektowania i wykonania sprzęgieł lub hamulców wg  potrzeb klientów.

Doradztwo

Zespół fachowców nieprzerwanie działający od 1995 roku chętnie pomoże Państwu w kompleksowym doradztwie z zakresu sprzęgieł elektromagnetycznych do maszyn i urządzeń. Odpowiemy na pytania i przedstawimy najlepsze rozwiązania.

Gwarancja

Na każdą naprawę sprzęgła elektromagnetycznego udzielamy półrocznej gwarancji. To daje Państwu pewność skutecznej naprawy i fachowego podejścia naszej firmy.

Remonty i naprawy

Specjalizujemy się w diagnostyce oraz kompleksowych naprawach sprzęgieł elektromagnetycznych. Remontujemy sprzęgła zarówno polskich i zagranicznych producentów.

Diagnostyka

Każde sprzęgło jest poddawane wnikliwej diagnostyce – określamy zakres wymaganych napraw, czas naprawy a także koszty. Kontrahenci współpracujący z nami otrzymują dokładną listę prac a także kosztorys i precyzyjnie określony termin realizacji.